WEBOO BLOGUJE!

 
 

Máte nudnou stránku na Facebooku? Poznámky jsou další šancí, jak to změnit!

Napsal(a)  Filip Bartoš

Text, text, obrázek, možná video, sem tam nějaký lajk. I takhle stále vypadají některé Facebook stránky určené k prezentaci firmy či produktu. Náš marketingový tým však nemá rád nudu a stále sleduje, co by se dalo změnit. A tak jsme se konečně dočkali i možnosti sdílet delší poznámky nejen na osobním profilu, ale také i u stránek.

 

Již před několika měsíci jsem ve Weboo blogu informoval u aktualizaci starých, nefunkčních a odporných poznámek u osobních profilů na Facebooku.

BLOG: Proměňte svůj Facebookový profil ve vlastní blog!

Jenže Facebook není příliš sdílný s novými funkcemi a k někomu se dostanou dříve a k někomu později. To stejné platí u přidání poznámek k Facebookové stránce. Nikdy žádné upozornění o možnosti přidání. Co s tím a kde to najít?

 

1) Otevřete si svojí FB stránku, najděte tlačítko Další a v něm klikněte na Spravovat karty

 

fb1

 

2) Poté co vyskočí okno s možnostmi klikněte na Přidat nebo odebrat karty

 

fb2

 

3) Objeví se nové stránka, který nabídne Přidat aplikace Poznámky - to potvrdíme klikem

 

fb3

 

4) Vrátíme se zpět na svou Facebook stránku a karta Poznámky je schovaná v Další

 

fb4

 

5) Po kliku máme možnost přidat první poznámku. Jak vyplnit poznámku a co vše do ní můžete dát si přečtěte v tomto NÁVODU

 

fb5

 

Nyní už víme, jak poznámku do své stránky přidat. Proč je to tak kouzelné a jak to oživí celou stránku? Podívejte se jak vypadá výsledek a odpovíte si sami.

 

fb6

 

Úplně nový příspěvek, který se odlišuje od ostatních, nechybí mu obrázek a dá se přímo sdílet, komentovat či lajkovat. Zkrátka během chvilky vytvoříte například firemní blog jakýkoliv jiný druh zajímavějšího obsahu.

 

Filip Bartoš

Nejsem normální copywriter, spíše něco jako KOPYwriter. Miluji totiž přímé kopy na branku. Jak ve fotbale, tak v online marketingu. A většinou je z toho gól.

Joomla SEF URLs by Artio