WEBOO BLOGUJE!

 
 

NOVÁ SLUŽBA OD GOOGLU: Nákupní tlačítko na mobilním zařízení

Významná společnost v technologickém světě testuje nový objednávkový systém, jehož prostřednictvím mohou spotřebitelé nakupovat přímo ve vyhledávači. Nástroj se orientuje především na prodej přes mobilní zařízení a měl by být dostupný během několika následujících týdnů. Posláním nové služby Purchases on Google je usnadnit a urychlit proces nakupování na mobilních zařízeních, jak podotkl viceprezident produktového managementu Googlu Jonathan Alferness. 

  20 čec 2015

Facebook zavedl novou funkci!

Přestože Facebook stále upozaďuje organický dosah příspěvků, vyzdvihuje funkci individuálních uživatelů. A právě proto zavedl Facebook na firemních profilech novou funkci s názvem "Zobrazit jako první". Pokud si tuto možnost zašrtnete přímo na stránce, vždy se vám nový příspěvek bude ve feedu zobrazovat jako první - žádná aktualizace nemá šanci se před vámi schovat. Tato funkce se určitě oplatí u stránek, kde jsou informace ve správný čas rozhodující. Jako první mě napadají servery, které vyhledávají levné letenky - zde rozhodují minuty, někdy dokonce i sekundy.

  15 čec 2015

Shopexpo: Jak nastartovat vlastní obsahový marketing?

Ve dnech 4. a 5. června se v Ostravě konala konference o e-commerce, kde se objevila řada známých tváří. Jednou z nich byl Jan Ambrož (Dobrý web), který prozradil, jak nastartovat vlastní obsahový marketing. V současné době je totiž obsah jedním ze základních pilířů každého webu. A bez kvalitního a poutavého obsahu nepřilákáte ani čtenáře, ani potenciální zákazníky.

  10 čen 2015
Joomla SEF URLs by Artio