SEO

SEO neboli optimalizace stránek pro vyhledávače

SEO (Search Engine Optimization) neboli optimalizace stránek pro vyhledávače je metoda realizace webových stránek tak, aby jejich podoba a obsahová stránka byly přijatelné pro internetové vyhledávače (v České republice prioritně pro Seznam a Google). Smyslem SEO služby je zajistit přední příčky ve výsledcích vyhledávání na konkrétní klíčová slova, která jsou relevantní obsahu webové stránky.

 

SEO je základním stavebním kamenem našeho marketingu. Důvodem je jeho efektivita, perfektní měřitelnost a celkový přínos pro optimalizované webové stránky a internetový obchod. Pokud je optimalizace stránek pro vyhledávače a její následná správa dobře vedená, získáte relevantní návštěvnost z přirozeného vyhledávání. 

 

Pokud je SEO správně nastavené, dostanou sa návštevníci na různé podstránky vašeho webu přesně podle toho, co vyhledávají a vyžadují. Tito návštěvníci méně opouští web a velmi často se z návštěvníků webu stanou zákazníci. Sestavujeme dlouhodobou strategii a zaměřujeme sa na celý obsah webu (ONpage) a jeho podporu z internetu (OFFpage).

 

Sledujeme moderní trendy v online marketingu. Vyhýbáme se automatickým a zakázaným technikám. Práci děláme poctivě, přirozeně a manuálně.

Co vám naše SEO služby přinesou?

seoProvedeme analýzu současného stavu SEO vašeho webu a zjistíme, jak je web silný ve výsledcích vyhledávání.

seoProzradíme vám, zda máte správný a relevantní obsah.

seoSeznámíme vás s chybami, které nastaly při správě vašeho webu a navrhneme postup jejich odstranění.

seoProvedeme analýzu klíčových slov a navrhneme vám strategii linkbuildingu.

seoS námi bude váš web na internetu lehce dohledatelný a objeví se na předních pozících ve vyhledávání.

seoZískate nové potenciální zákazníky.

 

Cílem SEO je získat nové zákazníky na váš web. Pomůžeme vám vytvořit přehlednější web s přívětivým prostředím, kde sa návštěvníci nebudou ztrácet. Zvýšíme vám návštěvnost, zlepšíme pozice ve vyhledávačích a posílíme váš brand.

 

Joomla SEF URLs by Artio

Poptávka

Vybrali jste si některou z našich služeb? Rádi Vám vytvoříme nezávaznou nabídku.