Pečlivě nastavit PPC kampaň pro nás není dřina

Protože správně cílená PPC kampaň nejrychleji napoví, kdo vaše služby potřebuje

PéPéCéčka jsou velmi efektívním způsobem placené inzerce na internetu. Jejich výhoda spočívá v tom, že neplatíte za zobrazení reklamy, ale až za to, pokud na ni uživatel klikne. Takže zaplatíte za reálné návštěvníky vašeho webu. Na internetu patří mezi nejefektivnější metody inzerování. Navíc reklama sa dá kdykoliv v průběhu kampaně upravovat, takže máte neustálou kontrolu nad inzeráty, které se zobrazují.

 

Vytváříme atraktivní inzeráty, vybíráme vhodná klíčová slova a staráme se o kampań v jejím průběhu, aby vydělávala maximum. S námi oslovíte přesně zákazníky, které chcete. 

Jak probíhá tvorba PPC kampaní?

PPCNejprve provedeme analýzu klíčových slov. Tento krok je důležitý, protože na zvolená slova se bude vaše reklama zobrazovat. K tomu může pomoci i analýza vašich stránek, kdy se dá vyčíst, přes jaká slova uživatelé web navštěvují.

PPCVytvoříme síť reklamních inzerátů, díky nimž se na váš web dostanou potenciální zákazníci. Obsahová strategie je zásadní pro odlišení od konkurence. 

PPCO PPC reklamní kampaň sa staráme  i v průběhu – smažeme inzeráty, které nevydělávají, použijeme slovní spojení, která prodávají. Snažímse se snížit cenu za proklik.

PPCPravidelně vás informujeme o průběhu kampaně – kolik vás stála, kolik vám vydělala. Do čeho investovat, co upravit a jak být lepší než konkurence. 

Kde všude můžeme PPC použít?

PPCPPC ve vyhledávačích- Reklamní inzeráty ve vyhledávačích Google a v České republice stále vedoucí Seznam. Dalším účinným vyhledávačem je Heureka.cz.

PPCPPC kampaně na Facebooku - Nabízíme kompletní správu na sociálních sítích, ale i placené inzeráty, které se dají výborně zacílit díky informacím, které Facebook o uživatelích vlastní. 

PPCRemarketingové kampaně - Remarketing může tvořit velkou část vašich konverzí. Připomeneme váš inzerát zákazníkům, kteří byli na vaší stránce, ale nenakoupili, případně nakoupili před delší dobou a mohli by nákup opakovat. 

PPCBannerové kampaně - Obrázky zajímají zákazníka více než textová reklama. Banner zobrazíme na stránkách, které obsahově souvisí s nabízeným produktem, tudíž se zobrazí lidem, kteří jsou skutečně vašimi potenciálními zákazníky. 

 

PPC reklamu můžeme efektivně měřit, takže přesně víte, kolik peněz vás stojí a kolik vám přináší. Její výhoda je, že se zobrazuje přesně ve chvíli, kdy ji uživatel hledá (samozřejmě, pokud je správně nastavená). Společnými silami tak dokážeme zvýšit objem vašich objednávek. 

Joomla SEF URLs by Artio

Poptávka

Vybrali jste si některou z našich služeb? Rádi Vám vytvoříme nezávaznou nabídku.