Weboo umí vytvořit kreativní business aplikace, v kterých se nikdo neztratí

Jak vám pomohou business aplikace?

Čas jsou peníze. S našimi business aplikacemi čas, který věnujete některým zbytečným záležitostem, snížíme na minimum. Vyzkoušejte pohodlnou cestu ke správě souborů, k editaci www stránek i ke komunikaci s klienty. Nabízíme správu a sdílení dokumentů s řízeným přístupem, helpdesk či realitní web s rozsáhlým interním systémem. 

Co vám můžeme nabídnout?

Business aplikaceCMS (Content Management System) - Jedná se o software, který zajišťuje správu dokumentů webového charakteru. Pomocí CMS systému může uživatel jednoduše upravovat a aktualizovat obsah svých www stránek bez sebemenších znalostí webových aplikací. 

Business aplikaceDMS (Document Management System) - Systém pro správu a oběh dokumentů. Základním principem DMS je umožnit efektivně spravovat a sdílet dokumenty či informace. Toho je docíleno implementací běžného úložiště dat. Nad tímto úložištěm běží aplikace DMS, která uživatelům nabízí širokou škálu funkcí pro zpracování dokumentů a zároveň tato aplikace řídí přístup k těmto dokumentům a samotnou práci s nimi. 

Business aplikaceOTRS (Open Ticket Regest System) - Systém, který zajišťuje helpdeskové řešení pro zodpovídání dotazů zákazníkem. Mezi jeho vlastnosti patří automatická odpoveď klientovi, automatické přiřazení řešitele problému, automatické přiřazení čísla tiketu, reporting a statistiky.

Business aplikaceRealitný systém - Unikátní systém pro realitní kanceláře a realitní makléře. Nabízí správu realitních zakázek s pokročilým interním systémem, který umožňuje monitoring a řízení komunikace makléřů se zájemci i prodávajícími. Jednoduché PDF tisky do výstavních vitrín i k jiným nabídkám jsou samozřejmostí. Systém vám zajistí kompletní přehled nad všemi nemovitostmi, které vaše kancelář spravuje a kompletní monitoring nad prací makléřů a prodejem nemovitostí. 

 

Šetříme čas i peníze ve vaší firmě. S našimi nástroji bude sdílení i správa souborů rychle, efektivně a okamžitě. Nabízíme jednoduchý systém v komunikaci a pomoc vašim klientům. Už nikdy se vám nezatoulá žádný e-mail. Umíme vytvořit business aplikace přímo na mru, podle vašich požadavků. Stavte sa za námi a můžeme se o tom pobavit.

 

Joomla SEF URLs by Artio

Poptávka

Vybrali jste si některou z našich služeb? Rádi Vám vytvoříme nezávaznou nabídku.