Weboo má ve svém týmu kouzelníky, kteří spravují sociální sítě jako svoji show

Protože sociální sítě hrají nyní obrovskou roli na poli komunikačních kanálů

Principy sociálních sítí jsou interakce, komunikace a sdílení informací, což představuje perfektní a hlavně efektivní informační kanál. A proč byste ho jako firma nemohli využít? 

 

Lidé jsou pohodlní. Chtějí, aby vše našli na jednom místě, abyste jim ty nejlepší nabídky naservírovali přímo pod nos. Takže pokud je zaujmete na sociálních sítích, kde svůj čas stejně tráví, máte z poloviny vyhrané. K tomu samozřejmě potřebujete zajímavé texty, dobré grafické vizuály a oslovit právě toho, koho vaše oznámení zajímá. Toto všechno za vás uděláme.

 

Samozřejme největší sociální sítí stále zůstáva Facebook. Jen v ČR je na Faceboku 4 milióny uživatelů, což je více než 60 % všech online uživatelů v naší zemi. Každý z nich stráví minimálně 7 hodin měsíčně právě na síti Facebook. Proto je to ideální kanál k oslovení vaší cílové skupiny. Díky reklamním nástrojům, které společnost Facebook nabízí, se mohou vaše příspěvky zobrazovat přesně zákazníkům, o které máte zájem.

 

"Zajistíme zajímavý a relevantní obsah na vašem profilu. Jsme schopní oslovit toho, koho chcete."

K čemu se dají sociální sítě využít?

Sociální sítěNástroj pro komunikaci

Sociální sítěBudování a udržování vztahu s klienty

Sociální sítěPlatforma pro podporu prodeje

Sociální sítěRemarketing - možnost zobrazovat reklamní příspěvek jen lidem, kteří v posledních sedmi (libovolný interval - záleží na produktu) dnech navštívili váš web, ale nenakoupili. 

Sociální sítěZpětná vazba - Sociální sítě jsou sociální. To znamená, že se tam komentuje, sdílí, hodnotí, odpovídá, řeší problémy apod. Tak máte okamžitou zpětnou vazbu od svých zákazníků.

Co vám můžeme nabídnout v oblasti soc. sítí?

Sociální sítěZaložení a vymazlení vašeho firemního profilu na sociálních sítích Facebook, Twitter, LinkedIn, Google +, Pinterest.

Sociální sítěTvorba obsahové strategie a následná tvorba obsahu, který koresponduje se zaměřením firmy a vaší cílovou skupinou.

Sociální sítěVytvoření reklamní kampaně ušité přímo vám. Zde záleží na dohodě, co je cílem kampaně, co z něj chcete získat apod. Za sebou máme jak příspěvkové kampaně, remarketingové, tak i soutěžní.

Sociální sítěZískání dat. Na sociálních sítích o sebe lidé prozrazují spoustu věcí, které by vám nikdy sami neřekli. Můžete tak například získat databázi pro e-mailing apod.

 

V sociálních sítích je velký prodejní i komunikační potenciál. Spousta firem nemá se sociálními sítěmi dobré zkušenosti, tak jim nevěnují dostatečnou starostlivost. Často obsah vytváří lidé, kteří mají na starosti primárně jiné záležitosti a „jednoduše tam něco nahážou, protože se tam už dlouho nic nedělalo“. Dovolte nám pomoci vám a ukázat, že i váš profil se může stát zajímavou a aktivní formou komunikace.

 

Joomla SEF URLs by Artio

Poptávka

Vybrali jste si některou z našich služeb? Rádi Vám vytvoříme nezávaznou nabídku.