Pod značkou Weboo si představte tvorbu takových webových stránek, z kterých budete nadšení

Protože kvalitní tvorba www stránek je cesta k úspěchu

Internet je v současné době nejmasověji používané médium. Webová prezentace firmy je proto velmi silný prostředek k získání nových klientů a k udržení těch existujících. Pokud ještě nemáte weobovou stránku firmy, nebo máte, ale její struktura a design je zastaralá a neatraktivní, bude vás tvorba www stránek zajímat. 

 

Kvalita webové stránky spočívá nejen v grafickém zpracování, ale musí být kladen důraz i na hodnotný obsah, přehlednost a optimalizaci. Tvorba web stránek by měla vést k vytvoření originální a poutavé prezentaci, s kterou převálcujete konkurenci. Design webu působí na povědomí každého návštěvníka, a proto je nutné docílit co nejvyšší úrovně grafického zpracování.

 

"Originální, poutavý a s intuitivním uživatelským rozhraním. Přesně takový bude i váš web."

Tvorba webových stránek je naše práce i hobby

seoZpracujeme vám moderní webovou stránku, která návštěvníky neodradí, ale naopak přiláká.

seoWebové stránky jsou přehledné a použitelné. Návštěvník se na webu snadno zorientuje a rychle najde správnou cestu k požadovaným informacím.

seoTvorba webových stránek je realizována tak, aby byl web připravený k následné optimalizaci a aby splňoval předpoklady pro úspešné vyhledávání na internetu.

seoInternetové prezentace pracují na redakčním systému Joomla, který vám umožní jednoduchou a rychlou správu či aktualizaci v přívětivém administrativním prostředí.

seoMicrosites jako podpora vašeho webu nebo konkrétního produktu.

 

Kromě webovývh stárnek nabízíme také tvorbu microsites. Pod tímto termínem se skrývají malé webové stránky, které slouží k podpoře hlavního webu. Formou microsites se propagují konkrétní výrobky či služby a jejich cílem je jpřivést další návštěvníky na hlavní webovou stránku. Na microsites můžete popsat výrobek či službu podrobněji, pokud k tomu nemáte dostatek prostoru na hlavním webu. 

News – bannery a newslettery

K www stránkám je možné doinstalovat spolehlivý a přehledný newsletterový systém pro efektivní správu e-mailových kampaní. Nabízíme vám realizaci šablony newsletteru na míru, která bude splňovat náležitosti pro správné zobrazení a bude nastavená tak, aby bylo možné kampaň vyhodnotit pomocí Google Analytics. 

 

Joomla SEF URLs by Artio

Poptávka

Vybrali jste si některou z našich služeb? Rádi Vám vytvoříme nezávaznou nabídku.